fbpx

Seznamte se s naší základnou v Řecku v Olympic marině

a využijte příležitostí, které vám nabízí

Výhody Olympic mariny:

 • soukromá marina s ostrahou
 • modrá vlajka za environmentální ochranu
 • blízké krásné zátoky a koupání
 • 5 min. do trajektového přístavu Lavrio
  (vyplouvají odtud trajekty na blízké Kyklády)
 • 35 min taxíkem z letiště Atény
 • 2,5nm na ostrov Makronisos
 • 3nm k mysu Sounio s vyhlášeným Poseidonovým chrámem
 • 20nm na ostrov Evoia
 • 25nm na ostrov Aegina
 • 35nm na ostrov Hydra
 • 60nm na ostrov Mykonos
 • parkování uvnitř mariny s ostrahou pro naše klienty zdarma
 • čerpací stanice přímo v marině
 • veškeré zásobování přímo v marině, nebo v blízkosti mariny
 • kancelář ALTUMARE, restaurace, bankomat, prodejna potravin a půjčovna aut přímo v marině
 • služby dodání nákupu až na palubu jachty
 • klidné prostředí pro začátek a konec Vaší dovolené
  (žádný nadměrný hluk z diskoték v okolí mariny)
 • portálové jeřáby schopné zvednout i katamaran Lagoon 52
 • drydock, hangáry pro opravy a veškeré servisní zázemí
 • při silném severním větru se za tři míle plavby po větru schováte v Saronském zálivu, za klidného počasí můžete přímo vyrazit na Kyklády

Služby základy:

V Olympic marině sídlí na mole číslo 1 flotila jachet, kterou nabízíme k pronájmu. Pokud plánujete akce pro větší počet lidí, rádi Vám zajistíme vše potřebné včetně dopravy z letiště, cateringu, zábavy a doplňkového programu (prohlídka Poseidonova chrámu na mysu Sounio, vstup do wellness centra v 5* hotelu Grecotel apod. ). Pokud jste v Aténách a chcete si udělat denní výlet na některý z blízkých ostrovů (Makronisos s pohnutou historií vězení pro politické vězně, nebo Kea s přírodními a historickými památkami a nádhernými plážemi), zajistíme pro Vás denní plavbu s občerstvením a požadovanou úrovní služeb.

Zajistíme kvalitní servis pro Vaši jachtu vlastními prostředky a personálem i ve spolupráci s autorizovanými partnery Raymarine, B&G, Simrad, Volvo, Yanmar, Onan, SeaRecovery, UltraMarine a dalšími. Provádíme veškeré práce včetně laminování, strukturálních oprav, výměny polstrování, opravy plachet (autorizovaný servis Elvström a NV Sails), Bimini apod. až po opravy hliníku, kompozitních materiálů, rekonstrukce a opravy člunů z PVC i hypalonu. 

Plujete na své jachtě v Řecku a potřebujete si „odskočit“ domů a hledáte bezpečný přístav blízko mezinárodního letiště? Chtěli byste na jachtě než se vrátíte něco opravit nebo vylepšit? Potřebujete si nechat doručit náhradní díly? Rádi Vám nabídneme služby naší kanceláře včetně servisu a péče o Vaši jachtu. Pokud zvažujete využít naše služby, nejprve si nechte připravit naši nabídku, jestliže prvně kontaktujte kancelář mariny, nemůžeme Vám naše služby prodávat nepřímo, ale jedině prostřednictvím mariny…

Mariny v Řecku se rychle plní, pokud plánujete umístit svoji jachtu v okolí Atén, neváhejte! Jsme připraveni Vám nabídnout individuální služby podle Vašich představ – od základního kotvení v marině s dozorem nad Vaší jachtou až po komplexní služby péče a servisu o Vaši jachtu, případně vyhledání posádky až po právní a daňové poradenství včetně vedení účetnictví. Jsme naprosto flexibilní a vždy hledáme WIN – WIN řešení. 

NECHTE VAŠI JACHTU VYDĚLÁVAT​

Olympic marina je hlavním centrem našich služeb v oblasti Charter managementu, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku. Respektujeme Vaše individuální představy a učiníme maximum, abychom Vám nabídli služby na míru, ať už hledáte maximální výnos, nebo jenom chcete zajistit pár týdnů charteru na pokrytí ročních nákladů Vaší jachty.

A pokud jachtu ještě nemáte a uvažujete o její koupi, podívejte se s námi na statistiky výnosů různých typů jachet, navrhneme Vám i výhodné varianty registrace a najdeme tu nejlepší variantu nákupu i charter managementu. 

Více informací

POSKYTUJEME PROFESIONÁLNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

Jsme autorizovaným distributorem a servisním partnerem LAGOON, máme přímý přístup do online objednávacích systémů náhradních dílů pro všechny modely LAGOON (současné i dřívějších). Náhradní díly posíláme ze skladů ve Francii přímo na naši servisní základnu, proto je můžeme mít k dispozici v řádu dnů, ale nejpoužívanější díly dokonce držíme skladem. 

Naši technici prošli školením a tréninkem ve výrobním závodě v Bordeaux ve Francii, dnešní katamarany jsou mnohdy složité systémy s elektronickými jednotkami, které bez pořádného zaškolení není snadné ovládat. Věděli jste například, že snaha připojit další světlo, nebo jakýkoli nový spotřebič na palubě v některých modelů LAGOON může způsobit odstavení celé větve spotřebičů? Systém sleduje chyby ve vedení a pokud se objeví odběr na neočekávaném místě, nahlásí chybu a odstaví pro jistotu celou větev. Tohle všechno naši technici ví  a jsou připraveni přiložit ruku k dílu a vyřešit případné složitosti.

Více informací

Co kde v marině najdete?

Tipy na plavby

Trasa 1

Při příznivých podmínkách v Kykládách

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) kromě přeplavby 45nm ze Serifos na Hydru.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Serifos Chora, Hydra, Poros), historické památky (Kea, Aegina, Sounio).


 

Trasa 2

Při silném severním větru

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) a plavba v chráněné oblasti Saronského zálivu na klidnější hladině než v Kykládách.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Hydra, Ermioni, Poros), historické památky (Sounio, Aegina, Epidavros). Sobota: noc pod Poseidonovým chrámem na mysu Sounio (3nm z mariny) nebo v marině.

Trasa 3

Při několika dnech silného větru

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) a plavba v s využitím silnějšího zadobočního větru.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Andros, Tinos), historické památky (Sounio, Kea). 

Neváhejte se na nás obrátit

Řecko velmi dobře známe a okolní ostrovy blízko naší základny zejména. Proto Vám pomůžeme připravit alternativní trasy Vaší plavby podle očekávaných podmínek a Vašich preferencí.