Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

Sanlorenzo - motorové superjachty na míru

Sanlorenzo SL78
Čisté jednoduché linie a maxímální rychlost 30kts
Sanlorenzo SL86
Ořechové dřevo v interiéru, maximální rychlost 32uzlů a flybridge 41m2
Sanlorenzo SL96ASSYMETRIC
Asymetrický interiér, sklopné bočnice pro nerušený výhled, soukromý prostor majitele na přídi a rychlost až 28kn
Sanlorenzo SL102ASSYMETRIC
Maximálka 28kn a o 10% více prostoru v interiéru díky asymetrickému uspořádání
Sanlorenzo SL106
Až 31kn rychlosti dosáhne tato moderní jachta v jejímž interiéru překvapí materiály jako oxidovaný bronz a zrcadlové efekty.
Sanlorenzo SL118
Sofistikovaná a moderní vlajková loď se zasouvacími vertikálními okny
Sanlorenzo SL120ASSYMETRIC
Až 27kn dosáhne tato nová vlajková loď se vzdušným interiérem salónu s balkóny a 3-strannou soukromou pláží na zádi.
Sanlorenzo SD96
Nadčasová klasická 3-palubová jachta s high tech výbavou
Sanlorenzo SD112
Obrovský obytný prostor nové koncepce, vyklápěcí balkony a separátní jídelna
Sanlorenzo SD118
Nová generace klasiky - 4 paluby a variabilní interiér
Sanlorenzo SD126
Prostor pro všechny hosty a každou příležitost - venkovní relaxaci i společenský život
Sanlorenzo SX76
Revoluční koncepce s kormidelnou na flybridge a rozměrnou zadní palubou
Sanlorenzo SX88
Ještě více prostoru než u SX78
Sanlorenzo SX112
Výklopné boky a privátní BeachClub v crossoveru SX
Sanlorenzo 44 Alloy
Velmi rychlá hliníková superjachta s majitelským apartmá typu loft
Sanlorenzo 52 STEEL
Soukromá pláž na vyklápěcím boku a v garáži pro člun s proskleným bazénem na stropě
Sanlorenzo 56 STEEL
Soukromá pláž na vyklápěcím boku a v garáži pro člun s proskleným bazénem na stropě jako u modelu 52, ale ještě více prostoru
Sanlorenzo 62 STEEL
Elegantní a nadčasový design a velkorysá obytná plocha.
Sanlorenzo 64/70 STEEL
Dosud největší superjachta Sanlorenzo
EXPLORER 500
Nová generace superjachet pro soukromé expedice
Previous
Next

Společnost Sanlorenzo už víc než 60 let vyrábí motorové superjachty na míru svých zákazníků. Filozofií Sanlorenzo je naslouchat potřebám a požadavkům klientů a svoje superjachty plně přizpůsobit individualitě majitele. Proto platí, že nenajdete dvě stejné superjachty Sanlorenzo. Může to být stejný model, ale vždy je natolik přizpůsoben svému majiteli, že nebude stejný jako tentýž model jiného majitele. Podle Superyachtimes Sanlorenzo vede žebříček výrobců superjachet delších než 30metrů. 

Sanlorenzo při návrhu jachet spolupracuje se špičkovými designery a umělci a při návrhu interiérů často spolupracuje s dvorními designéry majitelů, kteří znají jejich vkus a styl. Vnitřní prostor jachty tak může být přizpůsoben budoucímu majiteli co se týče počtu kajut, jejich členění a účelu. Pro někoho je důležité mít k dispozici pracovnu a místnost pro videokonference, pro jiného to může být vlastní fitness.  Všem těmto požadavkům Sanlorenzo pečlivě naslouchá a přizpůsobí jachtu individuálnímu životnímu stylu každého majitele. 

Jak řekl Leonardo da Vinci: „Detaily vytvářejí preciznost, ale preciznost není detail“. Proto Sanlorenzo zaměstnává nejlepší specialisty v jednotlivých profesích nutných pro precizní výsledek při stavbě superjachty. Stejně tak je tomu i v prodeji, servisu a následné péči o superjachty Sanlorenzo. Proto přijal jednatel ALTUMARE s potěšením nabídku zapojit se do týmu Sanlorenzo Adria a starat se o zákazníky z České a Slovenské republiky. 

Novou superjachtu Sanlorenzo vlastně nestačí jen koupit,  je to příležitost pro každého budoucího majitele podílet se na tvorbě individuální jachty tím, že bude vybírat materiály a definovat styl své jachty. 

Kromě superjachet navrhovaných a stavěných zcela na přání klientů můžete u Sanlorenzo vybírat z těchto modelových řad:

Modelová řada Sanlorenzo SL (24-37m)

Do modelové řady SL patří u Sanlorenzo rychlé motorové jachty s laminátovými trupy navrženými pro plavbu ve skluzu, přitom velice elegantní a s vyváženými vlastnostmi, jsou to modely Sanlorenzo SL78, SL86, SL96A (která měla světovou premiéru na Boot Düsseldorf 2020) , SL102A, SL106 a SL118

Modelová řada Sanlorenzo SD (28-38m)

Inspirace transatlantickými jachtami 30-tých let a schopnost autonomní plavby na tak dlouhé vzdálenosti, že nenajdete kout světa, kam byste se s modelovou řadou Sanlorenzo SD nemohli vydat. Vyvážené plavební vlastnosti laminátových trupů podtrhuje schopnost rychlé plavby na hranici skluzu. Do modelové řady Sanlorenzo SD patří: SD96, SD112, SD126

Modelová řada Sanlorenzo SX - úplně nový koncept motorové jachty (23-33m)

Při pohledu na siluetu jachet Sanlorenzo SX je jasné, že se jedná o revoluční koncept s obytnou nástavbou v přední části jachty a rozlehlou plochu terasy na zádi. Ta může sloužit jako obrovská soukromá pláž a za plavby se na ní vejde tolik člunů, vodních skútrů a dalších zařízení jako na žádnou jinou motorovou jachtu. Do modelové řady Sanlorenzo SX s laminátovými trupy patří: SX76 (byl k vidění na Boot Düsseldorf 2020) a SX 88

Modelová řada superjachet

Sanlorenzo Alloy 44

Při vývoji 44-metrového modelu Alloy 44 bylo záměrem navázat na velmi úspěšnou řadu Sanlorenzo SL a posunout parametry a zážitek z plavby na novou úroveň. A to se podařilo, protože Alloy 44 přinesl do této kategorie superjachet nové trendy: záď hliníkového trupu se otevírá těsně nad vodou do tří stran, tím vzniká bezkonkurenční otevřená klidová zóna  a majitelské apartmá v podobě loftu propojujícího vnitřní a venkovní prostory na přídi nemají konkurenci. A k tomu maximální rychlost na hranici skluzu. 

Sanlorenzo Steel (52-70m)

Superjachty Sanlorenzo s ocelovými trupy jsou unikátním spojením nejmodernějších technologií a unikátních nápadů s klasickými nadčasovými tvary velkých motorových superjachet. Jejich odolnost a dostatečná rychlost pro velmi dlouhé plavby je předurčuje spolu s obrovskou autonomií k plavbám do kterýchkoli částí světa. Inovativní prvky jako vyklápěcí soukromá pláž na zádi, pohodlná garáž do které vpluje člun apod. jen podtrhují jedinečnost těchto superjachet. Sanlorenzo Steel je neprodávanější řadou superjachet. Přehled modelů řady Sanlorenzo Steel: 52Steel, 56Steel, 62Steel, 64/70Steel

Sanlorenzo Explorer (47m)

Sanlorenzo Explorer 500 představil úplně novou koncepci soukromých superjachet. Je určena všem, kteří chtějí objevovat i ta nejvzdálenější zákoutí světových oceánů s vysokým komfortem na palubě superjachty, která se přizpůsobí široké škále požadavků: luxusní nástavba poskytuje jedinečný komfort majiteli, hostům i posádce a na obrovské zadní platformě může být uskladněna miniponorka, čluny a další vybavení, nebo na ni může přistávat vrtulník. A když je toto veškeré vybavení v akci, nabízí zadní plošina nepřekonatelnou soukromou pláž. V názvu modelu Explorer 500 je zakódována informace, že tato superjachta patří do kategorie do 500GT. 

A na jaké novinky se můžeme od Sanlorenzo těšit?

Hybridní pohony montuje Sanlorenzo od roku 2016 aktuálně pro 44Alloy, 500Exp, 62Steel a brzy přibudou 50Alloy a 1000Exp. 
Na veletrhu Boot Düsseldorf představil Sanlorenzo projekt, kterým vstoupí na trh nejrychlejších superjachatet: SP108 bude mít maximální rychlost přes 40uzlů, ale při ekonomické rychlosti 10uzlů spotřebu jen asi 50l na hodinu… A k tomu solární panely 6,5kW… Takové parametry žádná jachta dosud nemá!

Pokud Vás superjachty Sanlorenzo zajímají, neváhejte si s námi sjednat schůzku, budeme se Vám spolu se specialisty Sanlorenzo Adria a zaměstnanci výroby plně věnovat, abychom porozuměli Vašim představám o Vaší budoucí superjachtě. 

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.