fbpx

Zúčastněte se zážitkové plavby s profi kuchařem

DSC_2736.

Věříme, že na podzim 2020 už bude cestování snadné, proto připravujeme zážitkovou plavbu v Řecku se špičkovým kuchařem na palubě. A pokud by nás virus pořád omezoval, najdeme nový termín plavby, nebo pokud by ani to nebylo možné, vrátíme všechny peníze. Kromě samotné plavby na katamaranu v podzimním Řecku, kdy podmínky bývají perfektní na koupání v moři i jachting a poznávání ostrovů, si užijete i vaření s profesionálním kuchařem, nákupy čerstvých surovin a podle zájmu i ochutnávání lokálních specialit v tavernách. Moře, modro-bílé ostrovy, čerstvé lokální suroviny, kvalitní gastronomie a parádní jachting - taková je naše nabídka na tuto podzimní plavbu, napadá vás lepší spojení?

Dopřejte si prodloužený víkend, na který jen tak nezapomenete. 5 dnů na katamaránu. Nepřeberné množství zážitků, návštěva řeckých ostrovů, uklidňující šum i koupání v průzračně čistém moři a vzduch nasycený vůní zralých fíků a moře. Na této plavbě se pod vedením zkušených kapitánů seznámíte s ovládáním katamaránu a životem na něm. Vyzkoušíte si jak Vám vyhovuje jachting jako životní styl a získáte potřebné míle a zkušenosti, abyste se mohli přihlásit na některý z kapitánských kurzů RYA. A pokud už jachtingem žijete, seznámíte se s podmínkami pro plavbu na jachtě v Řecku, odhalíte tajná místa pro nákup ryb a čerstvých surovin. Naučíte se mnoho kvalitních receptů od profesionálního kuchaře se specializací na středomořskou kuchyni.

Kdy: 14.-18.10.2020

Kde: paluba (a podpalubí) katamaránu Lagoon 380, Řecko, Středozemní moře


Je vám po chuti představa kvalitní gastronomie s exkluzivní dovolenou? Napište nám na email info@altumare.cz a rezervujte si místo na této speciální zážitkové plavbě ještě dnes.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Nejnovější články

Red Tractor Farm

Malé rodinná farmy na ostrově Kea, která produkuje červené víno místní specifické odrůdy. Každý rok vyrobí 2000 lahví tohoto vína, které nese značku BIO kvalita.

Celý článek...

Cabernet Sauvignon,

Klasické červené víno jaká jídla se hodí k tomuto vínu? Hovězí steak na lůžku ze zelného salátu s hlívou ústřičnou

Celý článek...
Starší články